Aktualności

Piszą o Aggeo – relacja z spotkania we Wrocławiu

„Tylko słudze Kalebowi, który ożywiony innym duchem… dozwolę wejść do kraju”

Lb 14;24

Nie chodzi o to, że zmienisz Passata na Audi A8

W poniedziałek 20 września odbyło się spotkanie przedsiębiorców Aggeo we Wrocławiu z cyklu “Poszerz wizję”.

Na spotkaniu uczestniczył również Maciej Rajfur dziennikarz wrocławskiego Gościa Niedzielnego, który poruszony tym wydarzeniem zdecydował się go opisać na łamach tygodnika.

Oto kilka zdań z artukułu:

” Stowarzyszenie Przedsiębiorców Koinonii Jan Chrzciciel „Aggeo” opiera się na czterech filarach. Pierwszy z nich jest formacyjny. Członkowie odczytują, czego Bóg od nich wymaga jako katolików i przedsiębiorców. Drugi dotyczy motywacji. Spotkania mają mobilizować do poszerzenia wizji, do zmian i decyzji. Trzeci filar to wsparcie, czyli programy, akademie i start-upy, które pomagają rozpocząć biznes i poszerzać wiedzę na jego temat. Ostatni element mówi o szczodrości, czyli dobrowolnym dzieleniu się z innymi tym, co otrzymują od Boga”

“Zdobywanie Ziemi Obiecanej przez Kaleba oznaczało walkę. Tak samo na rynku pracy: nie ma tak, że wszystko przychodzi za pstryknięciem palca, a klienci pojawiają się nie wiadomo skąd. To nie jest lekkie wejście. Nie ma nic za darmo. Lecz Księga Powtórzonego Prawa podaje: “Pan idzie z wami i będzie z wami walczył”. To oznacza 100 procent twojej pracy i 100 procent Boga. Nie 50 procent ciebie i 50 procent Pana – konstatował przedsiębiorca.

Członkowie Aggeo jasno mówią, że nie opierają zdobywania rynku tylko i wyłącznie na swojej wiedzy i zdolnościach. Jako przedsiębiorcy chrześcijańscy idą przez swoje zawodowe życie, mając z boku kogoś silniejszego od wszystkich ludzkich mocy.”

Zapraszamy do zapoznania się z całym artykułem pod linkiem

https://wroclaw.gosc.pl/doc/7117704.Nie-chodzi-o-to-ze-zmienisz-Passata-na-Audi-A8

To był dobry czas dla każdego z nas.